DESENLİ BAHÇE DUVARI

DESENLİ BAHÇE DUVARI

Desenli bahçe duvarı, yapılarının görselliğine güzellik katmak isteyenlerin tercih ettiği yeni nesil beton veya kaplama duvarlardır. Desenli bahçe duvarı yapımında kullanılan çeşitli desenlerdeki kalıplar veya düz duvarın kaplanması ile yapılır.

Desenli bahçe duvarı yapılarınızın sınırlarını belirleyip koruduğu gibi desenleri ile yapılarınıza değer ve güzellik katacaktır. Desenli bahçe duvarı betonun görsel açıdan verdiği soğukluğu ortadan kaldırıp görsel cazibesi yüksek bir değer katacaktır.

Beton bahçe duvarının dayanıklılığından ödün vermeden desenleri ile yapılarınıza değer katacaktır. Desenli bahçe duvarı kalıpları ile desen verildiği gibi çeşitli materyallerle de kaplanabilmektedir. İsteğe bağlı olarak bütçeniz el verdiğince güzelleştirilip çeşitli kaplamalarla görselleştirilir.

Günümüzde desenli bahçe duvarı yapımında kaplama malzemesi olarak çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler yapılacak işin coğrafi koşullarına ve bütçesine göre değişmektedir.

Desenli bahçe duvarı yapımı işinde en ekonomik olan desenli kalıplar ile yapılan çalışmalardır. İmkanlar dahilinde duvarın kalıpları çeşitli desenler ile üretilir dolgu malzemesi sertleştikten sonra kalıp yüzeyden çıkarıldıktan sonra desenler ortaya çıkar.

Desenli bahçe duvarı yapımı düz beton duvar yapımına göre daha çok ustalık ve zaman gerektirir. Tecrübesiz ustalarla yapılan işler desenli duvar yapımında desenlerin biçimsiz olmasına neden olur.

Desenli bahçe duvarı yapımı konusunda profesyonel ustalarla hizmet vermekteyiz. Dayanıklı, kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü yapılarınız için hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçmek için Tıklayınız